Jdi na obsah Jdi na menu
 


charakteristika Ryby

3. 10. 2007

Žena Ryba - Zralá pro jeviště

Žena v Rybách je spáč a ráda lenoší, musí být v dokonalém pohodlí, aby to mohla vychutnávat všemi smysly. Je vnímavá pro veškeré smyslové dráždění. Vypadá, jako by žila jen s ohledem na své bližní. Za prvé se v nich zrcadlí, protože potřebuje uznání, že je krásná a žádoucí, za druhé má prostě talent jednat s lidmi a ujímá se jejich problémů. Rybě se nesmí lhát, protože ona to vytuší. V životě ženy v Rybách je mnoho mužů jejích snů. Co chvíli se do někoho zamiluje, přičemž je schopná horovat pro naprosto rozdílně typy. Muž, jehož si nakonec mezi mnoha láskami zvolí, většinou nebývá ten pravý. Často se vdá za poddajného a méně smyslného muže. Žena v Rybách bohužel bývá muži často rozčarovaná. Snadno jí zlomí srdce.

Muži, který se jí líbí, dá zájem najevo, aniž by tím poškodila své vzezření nevinné tiché vody. Zatímco se tváří chladně, nechává prosvítat své rozkošnictví a rozpaluje mužovu fantazii. Jestliže se skutečnost shoduje s fantazií, je Ryba velmi šťastná a spokojená.

Muž Ryba - Jako zvířata v lese

Muž v Rybách vyzařuje sílu a dynamiku a třebaže se ve společnosti nedere do popředí, jeho osobnostě silně přitažlivá. Má široký okruh přátel. Jeho byt je otevřen skoro každému. Při rozhovoru často působí dojmem, že je duchem nepřítomný.

Fascinují ho ty ženy, z nichž vyzařuje smyslnost. Mohou mít v sobě klidně cosi dominujícího, to provokuje jeho mužnost. Muž v Rybách sice flirtuje a umí ženy okouzlit, s každou by si však nezačínal. za hezkým zevnějškem musí být také duch, jinak s ní ani neztratí slovo.

Tento muž určitě nesáhne k násilnostem, ale počíná si cílevědomě. A koneckonců ví, jak v ženě probudit žádost. Její erotogenní zóny najde rychle. Nechává se ráda sám také hýčkat. Potrpí si víc na zralé, zkušené ženy než na mladé dívky. Je mu jedno, zda má partnerka bezvadnou postavu. On hledá v každé ženě jemnost a ženskost, ale také mateřskost a sílu.

Hodí se k sobě? A proč?

Ryby - Beran

Toto je to pravé partnerství. Beran hraje rád svou roli ochránce a ryba se k němu velmi hodí. Ryba touží po bezpečí a Beran ví, že neulovit partnera jenom na jednu noc. V sexu je to podobně. Ryba se ráda podřizuje a přizpůsobuje a Beran toto miluje. Beran si ale nesmí ve vztahu počínat příliš egoisticky.

Ryby - Býk

Ryba je velmi nerozhodné stvoření a může Býkovi velmi rychle uniknout. Je senzitivní a vnímavá. Toto se Býkovi líbí, protože jeho vlastnosti lze na Rybě dobře uplatnit Býk se nemusí omezovat a může naplňovat noci zcela podle svých představ. Ryba se krásně přizpůsobuje.

Toto manželství může probíhat velmi uspokojivě.

Ryby - Blíženci

Tito se moc nepřitahují. Blíženec je extrovert a Ryba je introvertní. Možná to Blíženec příliš brzo vzdává. Ryba potřebuje důvěru, trpělivost a stabilní vztah. Toto jí Blíženec neumí poskytnout. Pravděpodobně ani k sňatku mezi těmito znameními nedojde.

Ryby - Rak

Tito lidé si jsou sympatičtí. Nemají problém spolu navazovat kontakty, protože si jsou povahově velmi blízcí. Vůdčí role se ujímá Rak a Ryba to ráda přijímá. Pro ně problémy neexistují a nemluví o nich. Sex s partnerem narozeným v Rybách může být pro Rak a velmi vzrušující. Ryba zase miluje, že Rak s ní zachází něžně a vnímavě.

Vyhlídka na harmonický vztah je dobrá.

Ryby - Lev

Toto není optimální partnerství, eroticky je zajímavější. Ryba se dokáže přizpůsobit a Lev tak bude spokojený. Lvu ale začne časem vadit jeho velká oddanost. Lev na své straně potřebuje někoho, s kým se bude moct čas od času dostat do konfliktu. Na psychické úrovni se v tomto vztahu odehrává příliš málo.

Ryby - Panna

Panna o Rybě ví, že nemá nejmenší šanci do duše Ryby prokouknout. Oba u sebe navzájem čekají na znamení, ale nikdy neudělá ten první krok. Partnerský vztah Panna-Ryby se sice vyskytuje zřídka, když však přece jen vznikne, funguje bezvadně.

Ryby - Váhy

Člověk ve Vahách se setkává s narozeným v Rybách jako se starým známým. Partnerský vztah se ale vyvíjí složitěji než na začátku. Vážné potíže v manželství nastávají jen tehdy, když opadne oboustranná přitažlivost. Partner ve Vahách pak dokáže být dost brutální a hodí svou Rybu zpátky do moře, ale pozor: něco podobného se může stát i Vahám.

Ryby - Štír

Konstelace s Rybou může být dobrá. V ní má Štír, ať už jde o muže nebo ženu, tichého ctitele a obdivovatele. Ryba cítí, že si s ním rozumí na vyšší úrovni. Člověk narozený v Rybách rozhodně není partnerem na jednu noc, i kdyby byla sebekrásnější, neboť on Štírovi cosi poskytuje. Ryba není člověkem rychlého rozhodování, zatímco Štír, jestliže něco za každou cenu chce, mu nedopřeje vždy dost času. Štír musí mít víc trpělivosti.

Ryby - Střelec

Nemusí to mezi nimi hned jiskřit, což odpovídá Střelcově vkusu. Střelce však nakonec dovede k tomu, aby se tím druhým zabýval, nekomplikovaná rybí povaha. Sex mezi němi je něžný. A přitom se Ryba dokáže partnerovi báječně přizpůsobit. To Střelce dokonce přiměje, že vynaloží více námahy než obvykle. Střelec má u Ryby strach před jejími hlubokými city. Jestliže ho však Ryba nepustí a zůstane neústupná, postupně Střelce získá a přesvědčí ho o tom, že pro něj neexistuje ideálnější partner. Ryba ale musí počítat, že bude velmi žárlit.

Ryby - Kozoroh

Také z tohoto setkání může vzejít úspěšný svazek. Třebaže člověk narozený v Rybách neupoutá Kozorohovu pozornost hned napoprvé, dovede trpělivě čekat na okamžik Kozorohovy slabosti. Kombinace ženy v Rybách s mužem Kozorohem potkávám řidčeji. Tento svazek by mohl být úspěšný, kdyby si oba partneři dopřáli trochu času, aby se jeden druhému přiblížil.

Ryby - Vodnář

Při prvním setkání si jsou sice docela sympatičtí, ale je to Ryba, která plave za Vodnářem. Mít však s Rybou společný hezký zážitek, to se tu zdá být nemožné. Vodnář celý den plýtvá fantazií a energií, ale pro ubohou Rybu pak už nic nezbývá. K rozladění dochází především v ložnici. Jako přátelství je kombinace skutečná trefa. K lidem v Rybách může mít Vodnář naprostou důvěru, oba spolu mohou vést důvěrné rozhovory.

Ryby - Ryba

Proč ne? Jestliže si dvě ryby správně rozdělí role, mohl by z nich být dokonce i pár. To mohou připisovat své vzájemné vnímavosti a pochopení, které jeden pro druhého má. Vzniknou-li v manželství problémy, pak většinou proto, že se ti dva vzájemně připravují o sílu. Jsou to jacísi citoví upíři a oba rychle zabřednou do studené všednosti.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář